• Plazamobiil | Uute ning kasutatud Apple toodete müük
Külastusi
44 795

Telefonide müük ja remont

Telefonide müük

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on telefonide müük. Müüme nii uusi (iPhone), kui ka kasutatud telefone (iPhone, Nokia, LG, Huawei, Sony, Samsung). Uutele iPhone´idele kehtib 1aastane rahvusvaheline garantii, kasutatud telefonidele kehtib meiepoolne 1 kuu pikkune garantii. Juhime tähelepane sellele, et kasutatud telefonide hinnad ei sisalda käibemaksu, kuid see ka ei lisandu hinnale (oluline info vaid firmadele, eraisiku jaoks see ei tähenda midagi). Enamuste telefonidega saate kaasa laadija, data kaabli ja võimaluse korral ka kõrvaklapid.

Tutvu toodetega SIIN!

Telefonide remont

Teostame kvaliteetset garantiivälist remonti erinevatele mobiiltelefonidele. Nende remontimiseks kasutame nii originaal kui ka kvaliteetseid mitteoriginaal varuosi. Peamiselt teostame klaaside, displeide ja korpuste vahetust. Remondi ooteajad varjeeruvad väga palju. Klaasi või displei vahetust teostame varuosa olemasolul ootetööta või päeva jooksul. Enim levinutele mudelitele on üldjuhul kõik klaasid/displeid kohapeal. Varuosa tellimisel võib ooteaeg olla 2-5 tööpäeva, kuid mõnikord varuosa tarnimise tõttu võib kuluda ka rohkem aega.

Loe lisaks SIIN!

Kokkuost

Ostame kokku kasutatud mobiiltelefone. Raha maksame kohe kätte, realisatsiooni kaupa ei võta. Võtame vastu järgmiste brändide tooteid: Nokia, Microsoft, Sony, Samsung, LG, Huawei ja iPhone.

Ostame ka remontivajavaid telefone ja telefone varuosadeks. Telefonide hinnad muutuvad pidevalt ja seetõttu me ei too välja konkreetseid ostuhindu.

Täida hinnapäringu vorm SIIN!

Plazamobiil.ee

Osalejad

Siin saalis on võimalus tutvuda kõikide eksponentidega, kes on kohal ka 5.mail "Jess! Beebi tuleb!" sündmusel.

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu