• Infur
Külastusi
19 335

Infur Karusnaha kauplus

Karusnahast mantel või jakike muudab iga kandja väga silmapaistvaks ning annab kandjale enesekindluse ja hea enesetunde. Eriti efektne ja eksklusiivne on naaritsanahast valmistatud üleriie.

Meie pikale tegutsemisajale saame tänulikud olla vaid oma klientidele. Tänu professionaalsele klienditeenindususele, kvaliteetsele tootevalikule ning heale hinnapoliitikale on meil kliente, kes on ühtekokku ostnud üle kaheksa karusnahast ülerõiva.

Lai tootevalik annab võimaluse leida sobiva karusnahatoote igas hinnaklassis. Tule tutvu sinagi Infur karusnahatoodetega või tutvu valikuga www.infur.ee

Kauplus INFUR on parimate Itaalia karusnahamarkide esindaja Eestis

Karusnahaturu peamine eripära seisneb selles, et kaubamärgid ja ettevõtted, mis on spetsialiseerunud ainult karusnahast rõivaste õmblemisele, on tuntud pigem kitsa ostjate ringi seas. Sellised tuntud kaubamärgid nagu Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Fendi ja teised võivad kaasata oma show’desse ka karusnahast rõivaid, kuid nad ei ole karusnahale spetsialiseerunud, vaid tellivad oma mudelid karusnahavabrikutest, nagu VINICIO PAJARO.

Praegu on VINICIO PAJARO Itaalia karusnahatööstuse populaarseim ja liidrikoha hõivanud kaubamärk, mida peetakse maailmamoe suunajaks. Lisaks huvitavatele mudelitele, peenele stiilile ja uuenduslikele tehnoloogilistele arendustele kogub VINICIO PAJARO karusnahamaailmas kuulsust ka elitaarsete karusnahasortide laitmatu kvaliteediga. VINICIO PAJARO kollektsioon on mõeldud erineva maitsega ostjatele ja koosneb kolmest osast: prêt-à-porter, kõrgmood ja trend. Toodete hulgas on ka klassikalisi mudeleid, kuid sellegipoolest on kõige silmatorkavamad, populaarsemad ja oodatumad moetooted, mis toovad moemaailma uut hingamist ja eristuvad oma ekstsentrilisuse ja uudsusega.

VINICIO PAJARO karusnahatoodete omapära on rõivastele õmmeldud originaalsed dekoratiivsed elemendid, mis tulevad eriti peenelt esile kallitel naaritsa-, tšintšilja-, vene soobli, ilvese- ja kärbinahkadel. Vinicio enda reisikirg kajastub paljude rõivamudelite eksootilistes detailides, mis meenutavad sageli idamaiseid motiive.

MALA MATI kaubamärgi karusnahast tooteid valmistatakse kuulsas Itaalia vabrikus Centro bel Furs. See on tegutsenud alates 1979. aastast ja pakub oma klientidele suures valikus parima Itaalia kvaliteediga karusnahatooteid. Ostes karusnahka parimatelt oksjonitelt, tagab Centro bel Furs mudelite kõrge standardi ja eksklusiivsuse.
Iga kollektsioon kujutab endast originaalseid disainiideid ja -vorme, mis on loodud vastavalt hooaja uusimatele suundumustele. Kõik kasutatud materjalid on hoolikalt valitud ja neil on kvaliteedisertifikaat. Karusnaha töötlemiseks ja õmblemiseks kasutab ettevõte kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid, tänu millele on iga toode täiuslikkuseni viimistletud. Mala Mati kollektsioonist leiate nii klassikalisi elegantseid lahendusi kui ka eripärase disainiga erksaid mitmevärvilisi mudeleid. Selle ainulaadse Itaalia kaubamärgi kasukad on loodud kujutlusvõimet rabama ja imetlevaid pilke püüdma. Neis on ühinenud stiil, mugavus, elegants ja luksus. Tänu oma ala asjatundjatele on ettevõte saavutanud juhtkoha kogu maailmas.

Kõik teavad Itaalia karusnahatoodete eeliseid:

  • Itaalia kogenud käsitöölised on need armastusega valmistanud;
  • õmblused on veatud ja seetõttu on ka istuvus hea;
  • kvaliteetsed karusnahad pärinevad Taanist, Kanadast ja Soomest;
  • tagatud on iga toote elegants ja kordumatus.

INFUR pakub laias valikus kollektsioone:

LUXURY karusnahatooted on valmistatud NAFA (naarits, ilves, rebane) ja SOJUZPUSHNINA (soobel) oksjonite karusnahkadest. Need pole lihtsalt karusnahatooted, vaid tõelised kunstiteosed – parimate Itaalia disainerite ideede laitmatu teostus maailma parimast karusnahast. See tagab eksklusiivsuse ja kinnitab teie laitmatut stiili.

PREMIUM-kollektsioonis on ühendatud oksjonikarusnaha ilu, Itaalia disaini elegants ja mugavus ning iga karusnahatoote tootmiskvaliteet. Sellest annavad kinnitust kuulsate Itaalia kaubamärkide nimed: Vinicio Pajaro, Mala Mati, Marconi. PREMIUM-kollektsiooni karusnahatooted soojendavad teid mitmel talvehooajal ja rõhutavad kaunilt teie staatust.

CLASSIC-kollektsiooni tooted on jõukohase hinnaga luksus. Ka siin pakutakse teile üksnes mainekaid kaubamärke, Itaalia disaini, karusnaha ja õmbluste kvaliteeti, mugavust ja vastupidavust kandmisel – kuid seda kõike hea hinnaga.

Kollektsioon SIZE+ on neile, kellel on lisaks suurepärasele maitsele ka mittestandardne suurus ja vorm. Rõhutage elegantselt oma isikupära ja kinnitage oma staatust spetsiaalse disainiga, lõigetega, mis on mõeldud just erinevas mõõdus naistele ja tagavad kandmisel mugavuse. Loomulikult on ka selles kollektsioonis ainult Itaalia kaubamärgid ja oksjonilt pärit karusnahk.


INFUR pakub laias valikus FASHION-klassi ülerõivaid, mille tootmisel kasutatakse karusnahka vaid viimistlemisel või ei kasutata üldse.


Selle hooaja uudisena on meil suur valik Vene disaineri Natalia Dušegreja loomingut. Kollektsioonis on nii ülerõivaid (jakid, mantlid, vihmamantlid) kui ka kleite, seelikuid, džempreid ja salle. Selle kaubamärgi eripära seisneb eksklusiivsete erksavärviliste trükistega kangaste kasutamises. Mõned trükised on loodud koostöös kuulsate kunstnikega. Kollektsioon on tekitanud vaimustust paljudel moeetendustel ning seda on auhinnatud originaalse ja professionaalse disaini eest.

Kauplusest INFUR leiate alati moodsaimad uudistooted ülerõivaid, mütse ja aksessuaare loovatelt disaineritelt.

Kauplus

Osalejad

Siin saalis on võimalus tutvuda kõikide eksponentidega, kes on kohal ka 5.mail "Jess! Beebi tuleb!" sündmusel.

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu