Külastusi
39 477
Taevavärava tee 4a Lehmja küla, Rae vald

Niisked salvrätikud

Niisked salvrätikud

Beebidele mõeldud niisked salvrätikud on mõeldud kasutamiseks igal ajal ja igal pool! Vahet pole, kas kodus, reisil, jalutuskäigul või näiteks arsti juures. Seal, kus puudub kiire ligipääs puhtale veele, on niisked salvrätikud suureks abimeheks, mis muudab need ka ühe vastse ema jaoks vajalikuks kaaslaseks. Niisked salvrätikud mitte ainult ei kaitse, vaid ka puhastavad lapse nahka, aidates erinevate pisikute vastu. Kuna kõik beebid on erinevad, on ka Huggies® välja töötanud erinevad niisked salvrätikud, et iga beebi leiaks just endale kõige sobivama!
Kõik Huggies® niisked salvrätikud on tehtud looduslikest kiududest * ja sisaldavad 99% vett. Salvrätikud on kliiniliselt testitud ning ei sisalda parabeene ega alkoholi.

Huggies Ultra Comfort mähkmed

Huggies Ultra Comfort mähkmed

Juba esimestest elupäevadest alates on poisid ja tüdrukud nii erinevad! Täiustatud Huggies® Ultra Comfort mähkmed on disainitud spetsiaalselt tüdrukutele ja poistele, et meie vaprad rüütlid ja imelised printsessid saaksid oma igapäevastele seiklustele segamatult vastu astuda!
Erilised pikendatavad ja ümardatud nurkadega kinnitusribad hoiavad mähkmed turvaliselt paigas.
Elastne seljaosa lubab beebil vabalt liikuda ja kaitseb lekete vastu.
Värvilised Disney tegelastega joonistused rõõmustavad väikesi tšempione ja moekaid preilisid.

Huggies Pants püksmähkmed

Huggies Pants püksmähkmed

Huggies Pants püksmähkmed meeldivad nii vanematele kui lastele, sest võimaldavad vabalt liikuda. Lapsed saavad turvaliselt maalma avastada, sest elastsete Huggies® Pants püksmähkmete uus ja parem vööosa istub mugavalt väikese kõhukese ümber. Spetsiaalne imav kiht imab niiskuse sekunditega ning kaitseb lapse nahka niiskuse eest nii päeval kui ka öösel. Mähkmed on tehtud pehmetest mikropoorsetest materjalidest, mis lasevad nahal hingata.

Osalejad

Siin saalis on võimalus tutvuda kõikide eksponentidega, kes on kohal ka 5.mail "Jess! Beebi tuleb!" sündmusel.

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu