• 5 märki, et sa ei joo piisavalt vett
Külastusi
29 718

Su nahk on kuiv

Sinu keha kõige suurem organ on nahk ja loomulikult pead sa seda niisutama. Kuiv nahk on üks esimestest vedelikupuuduse tunnustest. Veepuudus tähendab, et sa ei saa higistada, mis omakorda takistab kehal loomulikul teel mürkidest vabanemise.

Su silmad on kuivad

Vee mitte joomine põhjustab punetavaid silmi. Ilma veeta sinu pisarakanalid kuivavad ära. Ja ära võta seda asja nii, et ongi hea,et nutta ei saa. Sest pisarakanalite kuivamine teeb su silmadele liiga- eriti kui kannad läätsi.

Su liigesed valutavad

Meie kõhred ja selja diskid koosnevad 80% veest. Väga oluline on,et meie luud ei hõõruks üksteise vastu igal sammul, mida teeme. Juues piisavalt vett hoiad sa oma liigeseid tervena ja nad peavad paremini jooksmisele, hüppamisele ja kukkumisele vastu.

Sinu lihasmass väheneb

Ka sinu lihased koosnevad enamasti veest. Seega kõlab ju loogiliselt,et mida vähem on su kehas vett, seda vähem on sul lihasmassi. Vee joomine enne trenni, trenn ajal ja pärast hoiab veetaset sinu kehas normaalsena. Samuti vähendab vee joomine põletikku ja lihaste tundlikkust peale trenni.

Sa oled kauem haige

Vee joomine aitab su kehal pidevalt toksiine väljutada. Sinu organid töötavad nagu masinad, mis filtreerivad organismile mittevajalikke aineid välja. Kui sa neid “masinaid” veega ei “õlita”, siis sinu organism ei saa korrektselt töötada. Kui sa oma organitele piisavalt vett ei anna, siis hakkavad nad seda verest ammutama ja see tekitab omakorda teisi probleeme.

Kontaktid

Osalejad

Siin saalis on võimalus tutvuda kõikide eksponentidega, kes on kohal ka 5.mail "Jess! Beebi tuleb!" sündmusel.

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest