Menüü
Menüü
Teavitused
Märguanded puuduvad
  • Mõtled, kuidas oma üritust meeldejäävaks muuta?

Iga ürituse või peo korraldaja on ilmselt huvitatud, et tema pidu oleks pigem elamus kui lihtsalt kogemus. Hea viis selle saavutamiseks on pakkuda pidulistele näiteks võimalust lennata, või kogeda tunnet, kuidas on hüpata alla pilvelõhkuja katuselt, või kes soovib eriti tugevat närvikõdi – avastada end zombihordide pihta tulistamas. VR Keskuse tiim leiab, et just selliseid elamused muudavad üritused meeldejäävaks.

Põnev nii esimesel kui sajandal korral

VR keskuse peamiseks eesmärgiks on tutvustada lõputute võimaluste ja mängude maailma nii nendele, kes VR-kiivrit kunagi katsunud pole kui neile, kelle jaoks on tegu sama elementaarse tarvikuga kui näiteks arvutihiir. Elamused ning väljakutsed, mida virtuaalne reaalsus pakkuda suudab, on põhimõtteliselt lõputud ning meie mängude hulgas on elamusi ja väljakutseid nii algajatele kui ekspertidele

Tipptasemel teenindus ja tehnika

Meie mängukeskus Merivälja teel on kujundatud selliseks, et seal on mõnus olla nii nendel, kes parasjagu mängivad kui neil, kes lihtsalt mõnusalt aega veeta soovivad. Keskuses on kott-toolid, suur terrass ja mänguarvutid, seega igav ei hakka ka neil, kes parasjagu lendamas ja zombisid nottimas ei ole. Keskuses on olemas ka kööginurk, mida võib kasutada külaliste toitlustamiseks. Soovi korral võib seda pakkuda ka meie toitlustuspartner. Suurema grupi puhul on võimalik rentida terve keskus, väiksema puhul pool. Suurema inimeste arvu korral on ka rohkem juhendajaid, kes teevad kindlaks, et kõigil oleks lõbus.

Too virtuaalse reaalsuse kogemus üritusele!

Meie teenust on võimalik tellida ka üritustele, mis toimuvad VR Keskusest väljaspool. Selleks on kohapeal vajalik ainult natuke vaba ruumi tehnika jaoks ning klassikaline firmaüritus näiteks saunakeskuses või spordibaasis muutub tänu virtuaalsele reaalsusele palju põnevamaks ja meeldejäävamaks.

VR KESKUS

TUTVU VÕIMALUSTEGA NING BRONEERI AEG

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu