Menüü
Menüü
Teavitused
  • Gamers Guild - lauamänge igale maitsele

Ettevõtlust võib defineerida väga erinevatel viisidel. Leidub nii neid, kes näevad võimalust kõvasti raha teenida, kui ka neid, kes tahavad tõestada, et nad suudavad luua midagi suurt ja võimast. Ja siis on veel inimesed, kes ei taha ei raha ega kuulsust, vaid kelle unistus on pakkuda midagi väga lihtsat, aga samas suurepärast. Just viimaste hulka kuulub Gamers Guild Tallinn asutaja Daniel Showell.

Avastamist ootav maailm
Lauamänge oleme me ilmselt vähem või rohkem kõik mänginud, tegemist on ju mõnusa ja huvitava ajaveetmisviisiga, kus on lihtne suhelda ja mis kõige olulisem, see on täiesti nutivaba. Monopol, Catan või Risk on muidugi samm kõrgemal sellistest klassikutest nagu näiteks Tsirkus, kuid tegelikult on ka nemad kõigest jäämäe tipp. Gamers Guild Tallinn pakub suurepärast võimalust (hetkel ilmselt ainsa kohana Eestis) teha tutvust selliste lauamängudega, mis toovad kaasa maailma, mis fantaasia ja sügavuse poolest ei jää alla ei “Sõrmuste isanda” ega “Harry Potteri” universumitele. Nende seast võib leida rohkem tuntud nimesid nagu “Warhammer 40K” (rohkelt tuntust kogunud tänu “Dawn of War” arvutimängule) ja “Age of Sigmar”, kuid ka spetsiifilisemaid tiitleid, sealhulgas “Warmachine” ja “Infinity”.

Midagi igale maitsele
Kuigi tehniliselt on tegemist lauamängudega selles mõttes, et mängu mängitakse laual, liigutatakse nuppe ja heidetakse ka täringut, peitub neis palju enamat. Näiteks kõige rohkem tuntud “Warhammer 40K”, kus tegevus toimub kauges tulevikus ja inimkond võitleb enda koha eest galaktikas, on mängijal pea kümme erinevat rassi või kogukonda, kelle vägesid koguda ja neid eepilistes lahingutes juhatada. Iga rass on omamoodi eriline nii taustaloo kui armee poolest, seega igaüks leiab just sellise sõjaväe, mis tema isikut ja eelistusi peegeldab. Näiteks võib mängija juhatada inimesi ning haldjaid meenutavad eldareid või hoopis verejanulisi orke, kelle olemuse võiks kokku võtta sõnadega “tapa ja põleta”. Valikus on ka surematud masinad ehk necronid, Tau Impeeriumi tulnukad ning Warp’i dimensioonist pärit deemonid. Perspektiivi mõttes võiks siinkohal mainida ka seda, et “Warhammer 40K” universumi taustalugu annab edasi kümneid teoseid sisaldav “Black Libary” nimeline raamatusari. Lahingud peetakse kokkupandavate ja värvitavate minifiguuridega, laudadel, mille kujundus ja detailid pakuvad lõputut silmarõõmu.

Kõik on oodatud proovima!
Kuigi mõnes võib niivõrd suur ja spetsiifiline mäng tekitada kerget kõhklust – paistab ju aeganõudev ja kulukas hobi olevat – tasub sellegipoolest Gamers Guild Tallinna poest läbi astuda ja nendes suurepärastes mängudes ise kätt proovida. Tulla võib ka seltskonnaga, näiteks sünnipäeval või väiksemal firmaüritusel. Gamers Guild Tallinn võtab kõiki huvilisi, sõltumata vanusest või soost, rõõmuga vastu ning aitab astuda esimesed sammud selles lõputult põnevas ja väljakutseid täis maailmas.

Gamers Guild

TUTVU GAMERS GUILD LAUAMÄNGUDE VALIKUGA SIIN

SOOVITAME SOOVITAME