Menüü
Menüü
Teavitused
  • Tervise tulevikule tuleb mõelda praegu

Kuigi viimasel ajal võib märgata palju poleemikat pensionisammaste ja nende vabatahtlikkuse ümber, on arutelu siiski juhtinud tähelepanu äärmiselt olulisele trendile – rahvastik vananeb. Just praegu tuleb teha läbimõeldud otsuseid ja investeeringuid, et ka sellel põlvkonnal, kes praegusel hetkel tööpõllul rügab, oleks ühel päeval võimalik väärikalt puhata ja elutöö vilju nautida.

Seda, kuidas pensionisüsteem tulevikus ja praktikas välja hakkab nägema, võib muidugi hetkel ainult oletada, kuid tulevikule mõtlemine ja ettevalmistus on igati kiitust väärt. Lõppude lõpuks ei ole pensionisammas ainuke tugi, millele täisväärtuslik ja terve vanaduspõlv toetub, vaja on ka tervist ning aktiivset eluviisi. Just viimase kahe edendamiseks ja parandamiseks on võimalik pöörduda Terviseabi poole, mis on pakkunud tervisetooteid ja vahendeid juba viisteist aastat.

Keskmine eluiga pikeneb
Terviseabi prioriteet on tagada, et ka kõrgemas vanuses oleks elu elamist väärt. Pea igale probleemile on võimalik Terviseabi poe laiast valikust leevendust või lahendust leida, alustades liikumisvahenditest ja ortoosidest, lõpetades invatõstukite ja kaldteedega. Näiteks ratastool, mis tundub esmapilgul võrdlemisi standardne liikumisvahend olema, täidab Terviseabi poe kataloogis kaheksat erinevat kategooriat, et tagada just täpselt sellise toote kättesaadavus, mis kliendile kõige paremini sobib. Leidub ka palju nutikad tooteid, näiteks uksekellad ja suitsuandurid neile, kelle kuulmine pole enam see, mis kunagi. Tooted on aga mündi üks külg, teiseks on diagnoosid ja teenindus. Terviseabi personal on alati valmis pakkuma konsultatsiooni ja juhatama kliendi õige toote ja lahenduseni. Heaks uudiseks on vahendite rendivõimalus, mis lubab kvaliteetseid tooteid kasutada mõistliku väljamineku eest. Perearsti eeskirjaga on ka võimalik saada tooteid soodustusega.

Tervis algab jalgadest
Terviseabi pikaajaline kogemus on kinnitanud, et kuigi nende igapäevaste klientide seas on palju eakaid, tuleks korralikke tervisevahendeid kasutada igas vanuses inimestel. Jutt ei käi siin mitte liikumisraamidest, kuuldeaparaatidest või hooldusvooditest, vaid ka lihtsatest jalanõudest ja spordivarustusest. Nimelt algavad paljud tervisega seotud probleemid just valesti valitud jalanõudest, eriti kui töö eeldab palju seismist või liikumist. Kuigi sellest tingitud valud, näiteks seljas, põlvedes või koguni peas, kirjutab noorem ja töötav inimene lihtsalt väsimuse arvele, hakkab see tulevikus süvenema ja kurnatus ei kao ka kuhugi. Sama kehtib ka spordi kohta, mille harrastamine ühiskonnas viimastel aastatel kõvasti tuure on kogunud. Liikuv eluviis on igati tervitatav, kuid võib hakata kasu asemel hoopis kahju tegema, kui varustus pole vastav ja vigastusi välja ei ravita.
Terviseabi sõbralik personal ootab igas vanuses inimesi tervisevahenditega tutvust tegema ning enda tervist ja heaolu väärtustama.

TUTVU TERVISE ABI TOOTEVALIKUGA SIIN

SOOVITAME SOOVITAME